O produkcie


powrót

Eprotector jest nowatorskim rozwiązaniem ułatwiającym prowadzenie biznesu w bezpieczny sposób. Jest przeznaczony, przede wszystkim, dla osób borykających się z problemami związanymi z szeroko rozumianym zarządzaniem sklepami, salonami sprzedaży, magazynami itp. ale nie tylko. Poza innymi swoimi licznymi zaletami eprotector przyczynia się do lepszego wykorzystania środków, które łożą Państwo obecnie na zapewnienie sobie bezpieczeństwa prowadzenia businessu.

Przy zaangażowaniu niewielkich środków finansowych, w ramach eprotector zapewnimy Państwu nadzór nad prowadzonym przedsięwzięciem i znacząco zwiększymy poziom jego bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem naszych działań ich zakres jest zawsze z Państwem uzgadniany i dostosowywany do bieżących potrzeb. Funkcjonowanie usługi eprotector zostało przez nas sprawdzone we współpracy z naszymi kontrahentami.

Po zarejestrowaniu na stronie www.eprotector.pl otrzymują Państwo on-line24/7:

  • wsparcie operatora produktu
  • dostęp do bazy formularzy zleceń
  • możliwość składania i modyfikowania listy zleceń w dogodnym przez Państwa czasie
  • dostęp do raportów z wykonanych działań.

Raporty on-line są dostępne dla naszych klientów, poprzez prosty w obsłudze intuicyjny Panel.

Dzięki jego wielowarstwowej konstrukcji istnieje możliwość ograniczania przez Państwa dostępu do wybranego zakresu danych już na poziomie logowania.

Przekazywanie informacji z wykonanych usług odbywa się za pomocą wystandaryzowanych, o wcześniej uzgodnionym zakresie raportów. Mają one formę (zero – jedynkową) informującą o wystąpieniu, ewentualnie nie wystąpieniu danego zdarzenia, jak i raportów zawierających skale ocen i opisy z wykonanych działań.

  • Przez cały okres współpracy zapewniamy szkolenia i wsparcie dotyczące działania w ramach produktu.